Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni İş İlanları

12 ilan
  ARA

  Ülke - Şehir - İlçe

  Ülke - Şehir

  İlçe

  Tarih

  Tarih

  Firma Sektörü

  Firma Sektörü

  İlan Kategorileri

  Ana Kategoriler

  Alt Kategoriler

  Pozisyon

  Pozisyon

  Pozisyon Seviyesi

  Pozisyon Seviyesi

  Departman

  Departman

  Çalışma Şekli

  Çalışma Şekli

  Eğitim Seviyesi

  Eğitim Seviyesi

  İş Tecrübesi

  İş Tecrübesi

  Engelli İlanı

  Engelli İlanı

  Firma Özellikleri

  Firma Özellikleri

  İlan Dili

  İlan Dili

  İlanlar

  15.08.2019

  Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

  Bahçeşehir Okulları A.Ş

  Adana,Afyon,Aksaray,Ankara,Antalya,Aydın,Balıkesir,Bartın,Batman,Burdur,Bursa,Çanakkale,Çankırı,Çorum,Denizli,Diyarbakır ...

  07.08.2019

  03.08.2019

  26.07.2019

  Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

  Uğur Okulları Anonim Şirketi

  Ordu,İzmir,Bursa,Ankara,Balıkesir,Denizli,Antalya,Giresun,Yalova,Kayseri,Konya,Mersin,Nevşehir,Samsun,Tokat,Tunceli ...

  28.06.2019

  26.06.2019

  07.05.2019

  25.03.2019

  Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

  Cihangir Okulları

  İstanbul(Asya),İstanbul(Avr.) ...

  13.02.2019

  Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni İş İlanları

  Edebiyat öğretmeni iş ilanlarına geçmeden önce, ‘’Edebiyat öğretmeni nasıl olunur?’’ sorusunu yanıtlamaya çalışalım. Üniversitelerin Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Bölümünden mezun olan adayların ekstra formasyon almalarına gerek yoktur. Devlette çalışmak isteyen adaylar, mezuniyetlerini takiben KPSS’ye (kamu personeli seçme sınavı) girmeli ve yeterli puanı almalıdır. Yeterli puanı alan adaylar, devletin açmış olduğu kadrolarda yer olması durumunda atama alır ve zorunlu hizmetleri doğrultusunda çalışmaya başlarlar. Devlet yerine özel okullar, etüt merkezlerini tercih etmek isteyen adaylar ise mezun olduktan sonra direkt olarak iş ilanlarına bakabilir, iş başvurusu yapabilirler. Bu alanda iş arayan adaylar, Kariyer.net edebiyat öğretmeni iş ilanları sayfasını inceleyebilir, uygun ilanlara başvuru yapabilirler.

  İş ilanları taraması yaparken, il seçiminin önemi nedir?

  Kariyer.net gibi binlerce ilanın olduğu bir platformda iş arıyorsanız, çalışmak istediğiniz il bilgilerini girmeniz faydalı olur. İl bilgilerini girmediğinizde o alanla ilgili açılmış olan tüm ilanlar listelenir. Böylece aradığınız ilana ulaşmanız daha zor olur. Örneğin; Adana’da edebiyat öğretmenliği yapmak istiyorsanız, ‘edebiyat öğretmeni iş ilanları Adana’ olarak aratırken, Diyarbakır’da çalışmak istiyorsanız, ‘Diyarbakır edebiyat öğretmeni iş ilanları’ olarak arama yapmanız daha faydalı olur.

  Bazı kurumlar, edebiyat öğretmenlerini stajyer olarak da istihdam etmektedirler. Staj yapmaya ihtiyaç duyuyorsanız, ‘stajyer edebiyat öğretmeni iş ilanları’ doğrultusunda arama yapabilirsiniz.

  İstanbul’da oturan adaylar, genellikle işe gidip gelirken trafikte zaman kaybetmemek adına, ikamet ettikleri yakada bulunan iş ilanlarına öncelikli olarak bakarlar. Örneğin; Anadolu yakasında oturan bir aday, ‘Türkçe öğretmeni iş ilanları İstanbul Anadolu’ olarak arama yaparken, Avrupa yakasındaki iş fırsatlarını genellikle ikinci tercih olarak değerlendirir.

  Siz de ‘’iş arıyorum.’’ Diyorsanız, Kariyer.net iş ilanları sayfalarını inceleyebilirsiniz.