Sakarya Akyazı İş İlanları

22 ilan
  ARA

  Ülke - Şehir - İlçe

  Ülke - Şehir

  İlçe

  Tarih

  Tarih

  Firma Sektörü

  Firma Sektörü

  İlan Kategorileri

  Ana Kategoriler

  Alt Kategoriler

  Pozisyon

  Pozisyon

  Pozisyon Seviyesi

  Pozisyon Seviyesi

  Departman

  Departman

  Çalışma Şekli

  Çalışma Şekli

  Eğitim Seviyesi

  Eğitim Seviyesi

  İş Tecrübesi

  İş Tecrübesi

  Engelli İlanı

  Engelli İlanı

  Firma Özellikleri

  Firma Özellikleri

  İlan Dili

  İlan Dili

  İlanlar

  29.09.2020

  29.09.2020

  29.09.2020

  29.09.2020

  29.09.2020

  29.09.2020

  29.09.2020

  Accounting Manager

  Sector Leader Firm

  Sakarya

  24.09.2020

  Güzellik Merkezine Satış Danışmanı

  GO GÜZELLİK MERKEZİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  Antalya,Hatay,Adana,Bingöl,Sakarya,Edirne,Çanakkale,Çankırı,Ankara,Giresun,İzmir,Yozgat,Afyon,Kütahya,Yalova,Muğla ...

  24.09.2020

  18.09.2020

  15.09.2020

  04.09.2020

  27.08.2020

  07.08.2020

  Akyazı İş İlanları

  Sakarya’nın bir ilçesi olan Akyazı’nın ekonomisi genel itibariyle tarıma dayanır. Mısır, pancar, buğday, patates ve çeşitli sebzeler ve fındık üretimi bu bölgede yapılmaktadır. Bunların dışında sanayide de yeni yeni gelişmekte olan Akyazı’da, özellikle Kuzuluk ve Küçüçek Mahalleleri’nde fabrikalar bulunur. Pek çok kişi Kuzuluk iş ilanları yazarak, bu bölgedeki fabrikalarda iş aramaktadır. Yine Akyazı’da bulunan tekstil fabrikası da pek çok kişiye istihdam sağlarken işsizliğin azalması yönünde katkı sağlamıştır. Akyazı Tekstil iş ilanları olarak duyurulan ilanlara pek çok başvuru yapılmaktadır. Bunun yanında, dönemsel olarak ilanlar yayınlayan tekstil firmaları da var. Bu pek çok iş arayan kişiye umut olmaktadır. Akyazı Tekstil iş ilanları olarak duyurulan bu ilanlara, yine bölge halkından pek çok başvuru gelmektedir.

  Akyazı İşkur iş ilanları nelerdir?

  İşkur, Türkiye’de işsizlik sigortası hizmetlerini yürüten, işsizliğin azaltılıp istihdamın artırılmasına katkıda bulunan kurumun adıdır. Pek çok firma, İşkur aracılığıyla ilanlar yayımlamakta ve bu sayede iş bulmanın kolaylaştırılması sağlanmaktadır. İletişim danışmanı, elektrik teknikeri, forklift operatörü, kazan elemanı, kaynak elemanı, gıda mühendisi, endüstri mühendisi gibi ilanlar bu ilanlara örnek olarak verilebilirler.

  Akyazı’da part time iş bulmak mümkün mü?

  Part time, yani yarı zamanlı işler, ek gelir elde etmek veya kendisine daha çok zaman ayırmak isteyen kişiler tarafından genellikle tercih edilir. Öğrenciler, ev hanımları, çalıştığı işin yanında hafta sonu yapabileceği ek iş arayanlar part time işlere yönelirler. Bu işlerde bazen sadece haftanın belirli günleri çalışma olurken, bazen de yarım günlük çalışmalar olur. Akyazı part time iş ilanları takip edilerek açılan yeni iş fırsatlarını yakalamak mümkündür.

  Bunların dışında şoförlük mesleğinde kendini geliştirmek isteyen veya profesyonel olarak şoförlük yapan kişiler, Sakarya Akyazı şoför iş ilanları konusunda araştırma yaparak detaylı bilgilere ulaşabilirler.

  Siz de ‘’iş arıyorum’’ diyorsanız, Kariyer.net’in iş ilanı sayfalarını inceleyebilir, pozisyon, tecrübe, maaş aralığı, konum, çalışma saatleri, firma özellikleri gibi alanlarda filtreleme yaparak aradığınız iş ilanını kolayca bulabilirsiniz.