Manisa Turgutlu İş İlanları

21 ilan
  ARA

  Ülke - Şehir - İlçe

  Ülke - Şehir

  İlçe

  Tarih

  Tarih

  Firma Sektörü

  Firma Sektörü

  İlan Kategorileri

  Ana Kategoriler

  Alt Kategoriler

  Pozisyon

  Pozisyon

  Pozisyon Seviyesi

  Pozisyon Seviyesi

  Departman

  Departman

  Çalışma Şekli

  Çalışma Şekli

  Eğitim Seviyesi

  Eğitim Seviyesi

  İş Tecrübesi

  İş Tecrübesi

  Engelli İlanı

  Engelli İlanı

  Firma Özellikleri

  Firma Özellikleri

  İlan Dili

  İlan Dili

  İlanlar

  16.09.2019

  24.09.2019

  Mağaza Müdürü

  Çetmen Mobilya

  Afyon,Ankara,Aydın,Balıkesir,Bursa,Çanakkale,Denizli,Isparta,İstanbul(Asya),İstanbul(Avr.),İzmir,Kocaeli,Kütahya,Manisa,Muğla,Uşak ...

  17.10.2019

  17.02.2019

  04.09.2019

  27.09.2019

  07.10.2019

  14.10.2019

  21.10.2019

  21.10.2019

  21.10.2019

  Mağaza - Market Yönetici Adayı

  Özdilek / AVM

  Afyon,Antalya,Bolu,Bursa,Düzce,Eskişehir,İstanbul(Asya),İstanbul(Avr.),İzmir,Kocaeli,Manisa,Uşak,Yalova ...

  21.10.2019

  Kafe Restoran Yönetici Adayı

  Özdilek / AVM

  Afyon,Antalya,Bolu,Bursa,Düzce,Eskişehir,İzmir,Kocaeli,Manisa,Uşak,Yalova,İstanbul(Asya),İstanbul(Avr.) ...

  22.10.2019

  17.10.2019

  22.10.2019

  30.09.2019

  Turgutlu İş İlanları

  Manisa ilinin Akhisar ve Salihli’den sonra en büyük nüfusuna sahip ilçesi Turgutlu’dur. Ancak merkez nüfusu, Manisa’nın en büyük Türkiye’nin ise 13. büyük ilçesidir. Toplam merkez nüfusu yaklaşık 120 bindir. Nüfus olarak birçok ilden büyüktür. Coğrafi konumu itibariyle kavşak niteliği gören ilçe, tüm işlerinde olduğu gibi ekonomik işlerini de hem Manisa hem de İzmir üzerinden gerçekleştirebilmektedir.

  Turgutlu, Ege Bölgesinin en verimli arazileri üzerinde bulunmaktadır. Bu nedenle tarım ve hayvancılık sektörü ilçede gelişmiş durumdadır. Özellikle sebze ve meyve üretimi yaygındır. Manisa’nın tamamında olduğu gibi Turgutlu ilçesinde de “çekirdeksiz sultani üzümü” yetiştirilmektedir. Bu üzümlerin hem yaş olarak hem de kuru olarak tüm dünyaya ihracatı yapılarak ülke ekonomisine hatırı sayılır katkılarda bulunulmaktadır. Turgutlu’da tarımsal sanayinin belirli bir altyapısı olmasına rağmen halen gelişmekte olan sektörlerin başında gelmektedir. Bir dünya markası olan ve ismini Turgutlu ilçesinden alan TUKAŞ’ın yani sıra, konserve, salamura, salça, közleme ve hazır mutfak yiyecekleri imalatı yapan firmaların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Turgutlu’nun İzmir’e ve dolayısıyla limanlara olan yakınlığı üretilen tarımsal ürünlerin ihracının da yapılmasını kolaylaştırmaktadır. Dolayısıyla Turgutlu iş ilanlarına bakıldığında firmaların özellikle “ihracat satış elemanı, lojistik destek elemanı, lojistik bölge sorumlusu, depo şefi, depo sorumlusu ve pazarlama sorumlusu” gibi pozisyonlarda ihtiyaçlarının olduğu görülecektir.

  Turgutlu’da tarımın gelişmesiyle birlikte doğal olarak tarıma bağlı yan sanayiiler de gelişmiştir. Özellikle tarım makinaları, yedek parçaları ve makine kalıpları imalatı yapan birçok firma bulunmaktadır. Buna bağlı olarak da makine ve parça üretimi yapan firmaların “planlama mühendisi, kalite mühendisi, üretim şefi ve bakım onarım sorumlusu” gibi daha teknik pozisyonlarda eleman ihtiyacı ortaya çıkmaktadır.

  İlçedeki tarımsal yan sanayiine dayalı personel ihtiyacının dışında Turgutlu iş ilanlarına bakıldığında, globalleşmeyle birlikte ortaya çıkmış zincir mağazacılık faaliyetleri yürüten ve Türkiye’nin her yerinde şubeleri bulunan firmaların “satış temsilcisi, satış danışmanı, mağaza müdürü, ekip lideri ve saha satış elemanı” gibi pozisyonlarda personel ihtiyacının olduğu görülmektedir.