Konya Beyşehir İş İlanları

4 ilan
  ARA

  Ülke - Şehir - İlçe

  Ülke - Şehir

  İlçe

  Tarih

  Tarih

  Firma Sektörü

  Firma Sektörü

  İlan Kategorileri

  Ana Kategoriler

  Alt Kategoriler

  Pozisyon

  Pozisyon

  Pozisyon Seviyesi

  Pozisyon Seviyesi

  Departman

  Departman

  Çalışma Şekli

  Çalışma Şekli

  Eğitim Seviyesi

  Eğitim Seviyesi

  İş Tecrübesi

  İş Tecrübesi

  Engelli İlanı

  Engelli İlanı

  Firma Özellikleri

  Firma Özellikleri

  İlan Dili

  İlan Dili

  İlanlar

  Güzellik Merkezine Satış Danışmanı

  GO GÜZELLİK MERKEZİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  Antalya,Hatay,Adana,Bingöl,Sakarya,Edirne,Çanakkale,Çankırı,Ankara,Giresun,İzmir,Yozgat,Afyon,Kütahya,Yalova,Muğla ...

  24.09.2020

  Estetisyen Alınacaktır

  GO GÜZELLİK MERKEZİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  Antalya,İzmir,Afyon,Kütahya,Eskişehir,Karabük,Balıkesir,Çanakkale,Aydın,Bursa,Yalova,Sakarya,Edirne,Ankara,Konya,Isparta ...

  28.08.2020

  Beyşehir İş İlanları

  Konya ilinin Beyşehir ilçesi, yamaç paraşütü, dağcılık ve mağara gezileri yapılan turistik gezi amaçlı sıkça ziyaret edilen bir yerdir. Aleaddin Keykubat’ın, ‘’Cennet ya burasıdır ya buranın altındadır.’’ Sözü, Beyşehir’in doğal güzelliklerini açıklamaktadır. Beyşehir’de çalışmayı düşünen kişiler, Beyşehir iş ilanları 2018, Kariyer.net ilan sayfasını inceleyebilir, en güncel ilanları görüntüleyebilirler.

  Beyşehir’de bayanlar için ne gibi iş imkanları vardır?

  Beyşehir iş ilanları, bayan personeller için de fırsatlar sunmaktadır. Bebek ve çocuk bakıcılığı, yaşlı ve hasta bakıcılığı, çay ve temizlik işleri, çağrı merkezi personelliği gibi işlerde daha çok bayan personel tercih edilmektedir. Çocuk ve bebek bakıcılığı, part time iş olabileceği gibi, kimi aileler, tam zamanlı bakıcılarla da çalışmaktadırlar. Özellikle çalışan anneler, bebeklerini emanet edebilecekleri güvenilir bakıcılar aramaktadırlar. Hasta ve yaşlı bakıcılığında yakınlar, genellikle bakıcının tam zamanlı şekilde refakat etmesini tercih ederler. Akşam ilaçlarının verilmesi, bakımının yapılması, acil bir durumda doktorla iletişime geçilmesi gibi işlerde, yatılı kalan bakıcı daha faydalı olmaktadır. Bu durum, kalacak yer problemi yaşayan çalışanlar için daha avantajlıdır. Bunların dışında, bayanlar da uzmanlıkları olan diğer iş dalları için ilanları takip edip, başvuru yapabilirler.

  Beyşehir’de part time iş olanakları nelerdir?

  Beyşehir iş ilanları, part time olarak çalışacak kişilere de ihtiyaç duyulduğunu göstermektedir. Yarı zamanlı işler, çoğunlukla öğrenciler, mevcut işinin yanında ek bir iş yaparak ek gelir elde etmek isteyen kişiler, ev hanımları tarafından tercih edilirken, bazı kişiler part time çalışma şeklini benimsemiş ve sadece yarı zamanlı olan işleri tercih etmektedirler. Hafta sonu işleri de kimi zaman part time işler arasında yer alır.

  Siz de ‘’iş arıyorum.’’ Diyorsanız, Kariyer.net ilan sayfalarını inceleyebilir, yetkinliklerinize uygun işlere başvuru yapabilirsiniz.