Diş Teknisyeni İş İlanları

3 ilan
  ARA

  Ülke - Şehir - İlçe

  Ülke - Şehir

  İlçe

  Tarih

  Tarih

  Firma Sektörü

  Firma Sektörü

  İlan Kategorileri

  Ana Kategoriler

  Alt Kategoriler

  Pozisyon

  Pozisyon

  Pozisyon Seviyesi

  Pozisyon Seviyesi

  Departman

  Departman

  Çalışma Şekli

  Çalışma Şekli

  Eğitim Seviyesi

  Eğitim Seviyesi

  İş Tecrübesi

  İş Tecrübesi

  Engelli İlanı

  Engelli İlanı

  Firma Özellikleri

  Firma Özellikleri

  İlan Dili

  İlan Dili

  İlanlar

  22.02.2020

  Diş Teknikeri

  Nisa Hastanesi

  İstanbul(Avr.)

  13.06.2019

  19.02.2020

  Diş Teknisyeni İş İlanları

  Protez diş, köprü, porselen diş gibi tedavilerde, hastanın ağız ölçülerine uygun şekilde dişleri tamamlayan, protez ve köprüleri yapan kişiye diş teknisyeni denir. Diş teknisyenliği, el becerileri güçlü, dikkatli ve titiz çalışan, şekilsel olarak düşünebilen kişiler için uygundur. Diş teknisyenliği eğitimi 4 yıl sürer. Eğitimlerini tamamlayan diş teknisyenleri hem kamuda hem de özel sağlık kuruluşlarında çalışma imkanı bulabilirler. Diş teknisyeni olarak iş arıyorsanız, Kariyer.net diş teknisyenliği iş ilanları sayfasını inceleyebilir, uygun olan ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Bazı sağlık kuruluşları, yetiştirilmek üzere diş teknisyeni ilanları verirken, bazıları ise deneyimli diş teknisyenleri ile çalışmayı tercih ederler. Bazı kurumlar, alaylı şekilde kendini yetiştirmiş, herhangi bir Üniversite’nin Diş Teknisyenliği bölümünden mezun olmamış adaylarla da çalışabilmektedirler. Eskiden tamamen alaylı şekilde, yani işi iyi bilen bir ustanın yanında uzun yıllar çalışarak işi öğrenmek, yapılan diş teknisyenliği, günümüzde akademik olarak da öğretilmektedir. Bazı diş teknisyeni adayları, el becerilerini geliştirebilmek adına, okurken pratik yapabilecekleri sağlık kuruluşlarında da part time olarak çalışırlar.

  Diş teknisyeni iş ilanları nerelerde daha yoğundur?

  Diş hekimlerinin olduğu her yerde diş teknisyenlerine de ihtiyaç vardır. Diş teknisyeni olarak çalışmak isteyen adaylar, çalışmak istedikleri yere göre ilan araması yaparlar. Örneğin; yurt dışında çalışmak isteyen bir aday, ‘yurtdışı diş teknisyeni iş ilanları’ olarak araştırırken, Kayseri’de çalışmak isteyen bir aday, ‘Kayseri diş teknisyeni iş ilanları’ olarak araştırma yapar. Diş teknisyenleri, hastane ve sağlık kuruluşlarında çalışabilecekleri gibi özel laboratuvarlarda da çalışabilirler.

  Siz de ‘’Diş teknisyeni olarak iş arıyorum.’’ Diyorsanız, Kariyer.net diş teknisyeni iş ilanlarını inceleyebilir, yetkinlikleriniz için uygun olan ilanlara profesyonel öz geçmişinizle başvuru yapabilirsiniz.