Cankurtaran İş İlanları

17 ilan
  ARA

  Ülke - Şehir - İlçe

  Ülke - Şehir

  İlçe

  Tarih

  Tarih

  Firma Sektörü

  Firma Sektörü

  İlan Kategorileri

  Ana Kategoriler

  Alt Kategoriler

  Pozisyon

  Pozisyon

  Pozisyon Seviyesi

  Pozisyon Seviyesi

  Departman

  Departman

  Çalışma Şekli

  Çalışma Şekli

  Eğitim Seviyesi

  Eğitim Seviyesi

  İş Tecrübesi

  İş Tecrübesi

  Engelli İlanı

  Engelli İlanı

  Firma Özellikleri

  Firma Özellikleri

  İlan Dili

  İlan Dili

  İlanlar

  26.01.2020

  24.01.2020

  02.02.2020

  15.02.2020

  15.02.2020

  Cankurtaran

  Sektöründe Lider Firma

  Mersin

  22.01.2020

  16.01.2020

  Cankurtaran

  Gizli Firma

  İstanbul(Avr.)

  17.01.2020

  14.02.2020

  17.02.2020

  30.01.2020

  22.08.2019

  17.01.2020

  Dalgıç

  Omega 61 Deniz Ürünleri

  Trabzon,Gümüşhane ...

  12.02.2020

  Cankurtaran İş İlanları

  Özellikle yaz aylarında büyük görevler üstlenen cankurtaranlar, havuz, plaj, sahil gibi alanlarda denize giren ve yüzen insanların boğulmalarını önlemek, açıldıklarında uyarmak, herhangi bir boğulma veya tehlike oluşturabilecek vaka ile karşılaşılması durumunda önleyici, iyileştirici ilk müdahaleyi yapmakla görevli kişilerdir. Cankurtaranlar plajlarda yüksek cankurtaran kabinlerinde oturup, dürbünleriyle yüzen insanları izlerler. Herhangi bir olumsuz durumda yüzerek denize girer ve boğulmaya doğru eğilim gösteren kişiyi kurtararak sahile çıkartır. Cankurtaran olarak çalışmak istiyorsanız, Kariyer.net cankurtaran iş ilanları sayfasını inceleyerek, uygun olan ilanlara başvuru yapabilirsiniz.

  Nasıl cankurtaran olunur?

  Cankurtaran olmak isteyen kişilerin en az ilkokulu bitirmiş ve bunu belgeleyebiliyor, 18 yaşını doldurmuş ve cankurtaranlık eğitimi almış olmaları gerekir. Ayrıca, cankurtaran olmalarına engel teşkil edecek bir sağlık sorunları da olmamalıdır. Cankurtaran, eğitiminin derecesine göre havuz, plaj, baraj ve göl kenarlarında çalışabilirler. Cankurtaranlar çok iyi derecede yüzme bilirler. Alanya, Manavgat, Kıbrıs, Fethiye, Bodrum, Çeşme, Antalya ve Mersin illeri, en çok cankurtaran iş ilanı verilen illerdir. Cankurtaran iş ilanları, Alanya bölgesinde sıklıkla ve özellikle sezonda yoğun olacak şekilde verilir. Bunun nedeni, bölgenin turistik oluşu ve sezon boyunca binlerce yerli yabancı turist tarafından ziyaret ediliyor olmasıdır.

  Cankurtaran iş ilanları nerelerde mevcuttur?

  Eğer Kıbrıs bölgesinde iş arıyorsanız, Kariyer.net Kıbrıs cankurtaran iş ilanları sayfasını inceleyebilirsiniz. Buna karşılık eğer iş arayışınız, Fethiye için ise, Fetiye cankurtaran iş ilanları sayfasına bakmanız gerekir.

  Cankurtaran iş ilanları, adaya ulaştırılıncaya kadar belirli aşamalardan geçer. İlanın uzmanlar tarafından hazırlanması, duyurulması ve başvuru olarak gelen aday öz geçmişlerinin incelenmesi, belirli bir süreç içerisinde tamamlanır. Bu noktada online platform olarak hizmet veren Kariyer.net cankurtaran iş ilanları sayfasında pek çok iş ilanı bir arada bulunabilmektedir.