Biyomedikal Cihaz Teknikeri İş İlanları

12 ilan
  ARA

  Ülke - Şehir - İlçe

  Ülke - Şehir

  İlçe

  Tarih

  Tarih

  Firma Sektörü

  Firma Sektörü

  İlan Kategorileri

  Ana Kategoriler

  Alt Kategoriler

  Pozisyon

  Pozisyon

  Pozisyon Seviyesi

  Pozisyon Seviyesi

  Departman

  Departman

  Çalışma Şekli

  Çalışma Şekli

  Eğitim Seviyesi

  Eğitim Seviyesi

  İş Tecrübesi

  İş Tecrübesi

  Engelli İlanı

  Engelli İlanı

  Firma Özellikleri

  Firma Özellikleri

  İlan Dili

  İlan Dili

  İlanlar

  21.10.2019

  04.07.2019

  11.10.2019

  02.09.2019

  Biyomedikal Teknikeri

  MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.

  İstanbul(Asya),İstanbul(Avr.) ...

  19.10.2019

  21.10.2019

  28.09.2019

  13.09.2019

  16.10.2019

  21.10.2019

  Biyomedikal Cihaz Teknikeri İş İlanları

  İş ilanları hakkında bilgi vermeden önce, biyomedikal cihaz teknikeri ne iş yapar? Bunu inceleyelim. Tıbbi ve biyolojik birimlerde pek çok cihaz kullanılır. Bunların bakımı, onarımı, montajı ve kullanımından sorumlu olan kişilere biyomedikal cihaz teknikeri denilir. Teknikerler, cihazların nasıl kullanıldığı konusunda bilgi verir ve montajını yaparlar. Bu mesleği yapabilmek için, mekanik işlere ilgili, el becerileri ve 5 duyusu güçlü olmak gerekir. Çalışma ortamları, sağlık kuruluşları ve tıbbi cihaz üretimi yapan firmalar olmaktadır. Bu cihazları kullanacak olan doktorlar, hemşireler ve diğer sağlık personelleri ile devamlı iletişim halinde olurlar. Kariyer fırsatı olan bir iş dalıdır. Mesleklerinde ilerleyen teknikerler, dikey geçiş sınavlarına girerek, biyomedikal cihaz mühendisi olup, daha farklı alanlarda da çalışma imkanı bulabilirler. Kariyer.net, biyomedikal cihaz teknikeri arayan hastaneler için ayrılmış sayfada, pek çok iş ilanı bulunmaktadır. Ayrıca, yetiştirilmek üzere biyomedikal cihaz teknikeri iş ilanları da mevcuttur. Yeni mezun kişiler, bu tip ilanlara daha çok talep göstermektedirler.

  Nerelerde biyomedikal cihaz teknikeri iş ilanları vardır?

  Adaylar, çalışmak istedikleri il ve ilçe bazında eleman arayan sağlık kuruluşu ve fabrikaların ilanlarına ulaşabilirler. Örneğin, İzmir’de iş arayan bir aday, biyomedikal iş ilanları, İzmir bölgesi olarak filtreleme yapabilirken, Kayseri de iş arayan bir kişi, Kayseri biyomedikal iş ilanları olarak inceleyebilir.

  Biyomedikal cihaz teknikeri maaşı ne kadardır?

  En çok merak edilen sorulardan biri de bu meslekteki kazancın ne kadar olduğudur. Her meslekte olduğu gibi biyomedikal cihaz teknikerliğinde de alınan maaş, adayın tecrübesi, iş becerisi ve çalıştığı kuruma göre değişkenlik göstermektedir.

  Siz de ‘’iş arıyorum’’ diyorsanız, Kariyer.net biyomedikal cihaz teknikeri iş ilanları sayfasına göz atabilir. Birkaç adımda CV’nizi oluşturarak başvuru yapabilirsiniz.