Aydın Nazilli İş İlanları

18 ilan
  ARA

  Ülke - Şehir - İlçe

  Ülke - Şehir

  İlçe

  Tarih

  Tarih

  Firma Sektörü

  Firma Sektörü

  İlan Kategorileri

  Ana Kategoriler

  Alt Kategoriler

  Pozisyon

  Pozisyon

  Pozisyon Seviyesi

  Pozisyon Seviyesi

  Departman

  Departman

  Çalışma Şekli

  Çalışma Şekli

  Eğitim Seviyesi

  Eğitim Seviyesi

  İş Tecrübesi

  İş Tecrübesi

  Engelli İlanı

  Engelli İlanı

  Firma Özellikleri

  Firma Özellikleri

  İlan Dili

  İlan Dili

  İlanlar

  15.08.2020

  13.08.2020

  Barista

  Cadosa Grup Gıda San. ve Tic. A.Ş

  Adana,Afyon,Ankara,Aydın,Gaziantep,İstanbul(Asya),İzmir,Kocaeli,Konya,Mersin,Tokat,Samsun,Hatay,Osmaniye,Burdur ...

  12.08.2020

  Oyuncu (Dizi,Film,Reklam)

  Özgül Canişçi Cast ve Organizasyon

  Adana,Adıyaman,Afyon,Ağrı,Aksaray,Amasya,Ankara,Antalya,Ardahan,Artvin,Aydın,Balıkesir,Bartın,Bayburt,Bilecik,Bingöl ...

  29.07.2020

  29.07.2020

  Saha Satış Destek Elemanı Tüm Türkiye

  Team Guerilla Marketing

  İstanbul(Asya),İstanbul(Avr.),İzmir,Ankara,Eskişehir,Adana,Antalya,Bursa,Sakarya,Kocaeli,Samsun,Trabzon,Zonguldak,Muğla,Edirne,Aydın ...

  25.07.2020

  Pazarlama Elemanı

  samet

  Aydın

  24.07.2020

  Yurtdışı Satış Uzmanı

  BD İNCİR

  Aydın

  15.07.2020

  Pazarlama Uzmanı

  BD İNCİR

  Aydın

  15.07.2020

  15.07.2020

  Nazilli İş İlanları

  Ege bölgesi şehirlerinden biri olan Aydın'nın ilçesi Nazilli, denize kıyısı olmayan, İzmir Denizli karayolu üzerinde bulunan bir yerleşim birimidir. Verimli toprakları ve tarıma elverişli iklimi sayesinde nüfusun refah seviyesi iyi durumdadır.

  Tarım ve Sanayi Üretimi

  Nazilli; incir, zeytin, tahıl, pamuk, tütün ürünleri bakımından zengindir. İlçede meyan kökü gibi sanayi ürünleri de yetişir. Köy ve kasabalarda faaliyet gösteren çok sayıda çiftlik vardır. İlçe halkı farklı bir işte maaşlı çalışıyor olsa bile bahçesinde kendine yetecek kadar incir ağacı yetiştirmeye devam etmektedir. İlçede, kurutulmuş üzüm ve incir ihracatı, meyve sebze satış ve pazarlaması oldukça yüksektir.

  İlçede, mermer işletmeleri, kömür işletmeleri, çırçır fabrikası, zeytinyağı fabrikası, iplik fabrikası, yorgan fabrikası, tekstil fabrikası gibi sanayi işletmeleri vardır. Nazilli'nin diğer bir önemli yatırımı da soğutma makineleri üretimi yapan sanayidir. Nazilli iş ilanları güncel sayfalarda, üretim işçisi, tekniker, makine mühendisi, yazılım ve web sitesi uzmanı ve bölge satış uzmanı adayları arandığı görülmektedir. Nazilli Yeni Sanayi Mahallesi'nde bulunan sanayi sitesinde yaklaşık 1720 iş yeri, 910 firma bulunmaktadır.

  Sanayi sitesinde çalışan personel sayısı yaklaşık olarak 1500 civarındadır. Sitede alüminyum ve plastik, boya ürünleri ve imalatı, çelik kapı imalatı, cam işleri, demir metal işleri, güneş enerjisi sistemleri, gıda imalatı gibi ticarete ve üretime dayalı çok değişik branşlarda iş yeri faaliyet göstermektedir. Nazilli iş ilanları sayfasını takip ederek sanayi sektöründe çıkan ilanları değerlendirebilirsiniz. Nazilli bünyesinde faaliyet gösteren bir başka sanayi kuruluşu da medikal kozmetik tekstil, tıbbi sarf malzemeleri üretmektedir. Nazilli iş ilanları 2018 döneminde fabrika müdürü, satış danışmanı, içecek sektöründe satış temsilcisi, elektrik bakım teknikeri, ön muhasebe sorumlusu gibi aday arayışları vardır.

  Nazilli de eğitim, turizm, sağlık hizmetleri de gelişmeye devam etmektedir. Adnan Menderes Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Meslek Yüksek Okulu, Nazilli İsabeyli beldesinde konuşlanmıştır. Yerleşkede eğitim binaları ve öğrencilerin sosyal ihtiyaçlarına cevap veren kafe restoranlar vardır. Öğrenci yurtları da Nazilli'de bulunduğu için yılın 8 - 9 ayı ilçe oldukça kalabalıktır. Kampüsteki kapasite 4500 öğrenciyi alabilmektedir. Fakülte ve yurtlar ilçenin ekonomisine gözle görülür bir hareketlilik getirmiştir. Gelişmeye devam eden bu güzel ilçede yaşamak ve keyifle çalışmak için Nazilli iş ilanları sayfasını değerlendirebilirsiniz.