Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Şirket Tanıtımı:

Dünya çapında mükemmel müşteri deneyimi sağlama konusunda lider konumda olan Teleperformance, uluslararası ölçekte firmalara hizmetler sağlar, kurumların müşteri hizmetleri, teknik destek, satış, pazarlama, tahsilat süreçlerinin yönetiminde üstün sonuçlar elde eder.

Teleperformance Grup, 80 ülkede, 265 dil ve lehçede, 350 Çağrı merkezinde 300.000'den fazla çalışanıyla farklı sektörlerde, çeşitli ülkelerde faaliyet gösteren büyük ölçekli uluslararası firmalara dış kaynaklı Çağrı Merkezi hizmeti sunmaktadır.

Teleperformance’ın büyümekte ve gelişmekte olan Balıkesir Lokasyonu’nda değerlendirilmek üzere “Çağrı Merkezi Operasyon Müdürü” arayışımız bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler: 

 • Minimum Lisans mezunu,
 • Çağrı Merkezi Operasyon Müdürü pozisyonunda minimum 2 yıl deneyimi olan,
 • MS Office uygulamalarını iyi derecede ve aktif olarak kullanabilen,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, müşteri odaklı çalışan, takım çalışmasını benimseyen,
 • Analitik becerileri gelişmiş, liderlik vasıflarına sahip, zaman yönetimi konusunda proaktif davranabilen.

İş Tanımı:

 • Operasyonun, sözleşmesini takiben, altyapısını, operasyonda kullanılacak araçları (yazılım, donanım, network vb), proje planını, iş akışı ve süreçlerini, personel seçim/eğitim vb. faaliyetlerini, operasyonun sağlıklı ve doğru zamanlama ile başlamasını sağlayacak şekilde planlamak, organize etmek ve denetlemek,
 • İşletmenin imkanlarını, maddi kaynaklarını, araç/gereçlerini, insan kaynağını ve zamanını, etkili ve verimli bir biçimde kullanarak, yönettiği operasyonların önceden belirlenen hedeflerine  ulaşmasını sağlamak, ilgili operasyonu sürekli izleyerek düzeltici ve iyileştirici faaliyetlerde bulunmak hizmet kalitesinde fark yaratma çabasında olmak,
 • Ekibini herhangi bir ürün, hizmet, uygulama ve prosedür değişikliğinde bilgilendirmek, bilginin yaygınlaştırılması amacıyla tüm planlamaları ve kontrolleri yapmak,
 • Müşteri ve Üst Yönetim tarafından istenen bilgi ve raporlamaların beklenen tarihte hazırlanmasını , gerektiği durumlarda raporları ve analizleri yapmak,
 • Yapılacak işlerle ilgili olarak önceliklerine göre planlama yapmak,
 • Yönettiği operasyonların hizmet verdiği şirketlerle, yapıcı ve profesyonel ilişkiler geliştirmek.  Kaliteyi  üst seviyeye çıkartarak, Teleperformance Türkiye’nin hizmet verdiği şirketin tercih edilen hizmet sağlayıcısı konumuna gelmesini sağlamak,
 • Kendisine ayrılan bütçenin sağlıklı bir şekilde yönetilmesi için tüm harcama kalemlerinde bütçeye uyulmasını sağlamak departmanın mevcut bütçesini geliştirmek, karlılığa katkıda bulunacak aksiyonlar ve çalışmalar yapmak Verimliliği artırmak için  şirket yönetiminden gelen geribildirimleri bilgi ve becerisi ile birleştirerek sürekli gelişim için gerekli faaliyetlerde bulunmak.
 • Sorumlu olduğu operasyonda çalışan insan kaynağına liderlik etmek, takım çalışmasını, motivasyonun sağlamak, performanslarını takip ederek yetenek ve becerilerini değerlendirmek, gelişimin sağlanması için gerekli faaliyetlerde  bulunmak.
 • Sorumlu olduğu operasyonun insan kaynaklarını geliştirerek  gelecekte Teleperformance Türkiye içinde, yönetici pozisyonlarına uygun insan kaynağı yetiştirmek
 • Ortak amaçlar doğrultusunda, Teleperformance Türkiye’deki diğer yöneticilerle işbirliği içinde olarak , takım çalışmalarında bulunmak.
 • Operasyona ait tüm akış, uygulama,sistemler ve  yeni fikir, teknoloji ve şartlarla ilgili etkin bir bilgi seviyesine sahip olmak; eğitim/seminer /e-mail güncellemeleri/sözlü bilgilendirme toplantılarını takip ederek, proses ve teknik bilgilerini güncel tutmak.
 • Olağanüstü durumlarda şirket yönetimi başta olmak üzere tüm birimleri bilgilendirmek.
 • Yönettiği operasyona ve müşteri memnuniyetini arttıracak  bir bilgiye ulaşması durumunda ekip üyelerini ve yöneticileri bilgilendirmek.
 • Şirketin kural ve gizlilik anlaşmalarına bağlı hareket etmek, müşteri bilgilerini şirket dışına çıkartmamak, paylaşmamak, kendi ya da 3. şahıslar menfaatine kullanmamak.
 • BGYS ile ilgili kurallara uyulmasından ve herhangi bir ihlal olayına şahit olunması durumunda ilgili kişilere bildirimesinden sorumludur.

 

TELEPERFORMANCE’IN ÇALIŞANLARINA SUNDUĞU FIRSATLAR

 Bünyemize katılan arkadaşları dünya çapında başarı ile uyguladığımız yapılandırılmış gelişim programları olan TOPS ve BEST ile destekleyerek profesyonel gelişimlerini ve kariyer planlamalarını sağlıyoruz.

 Teleperformance hakkında daha fazla bilgi için lütfen facebook sayfamızı ziyaret edin.

 

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

Çağrı Merkezi Ürün ve Hizmetleri, Çağrı Merkezi Hizmetleri

Çalışan Sayısı:

5000-5999