Kimyager Istanbul Kültür Üniversitesi

İstanbul(Avr.)(Bakırköy)

Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi, İnşaat Mühendisliği Bölümü Kimya Laboratuvarında Görevlendirmek Üzere

 • Üniversitelerin Kimya Lisans Bölümünden 4.00 Üzerinden 2.50 ve Üstünde Bir Derece İle Mezun Olmak Ve İstanbul'daki Üniversitelerin Fen Bilimleri Enstitüsü, Kimya Anabilim Dalında Tezli Yüksek Lisans Öğrenimine Devam Ediyor Olmak.
 • Yükseköğretim Kurulu tarafından Kabul Edilen Merkezi Yabancı Dil Sınavından En Az 70 Puan veya Eşdeğerliği Kabul Edilen Bir Sınavdan Bu Puan Muadili Bir Puan Almış Olmak Gerekir.
 • MS Ofis Programlarını Etkin Olarak Kullanabilen.
 • Erkek Adaylar İçin Askerlik Görevini Tamamlamış.
 

“Kimyager” aramaktayız.


İŞ TANIMI

 • Öğrencilere Laboratuvar Dersleriyle İlgili Deneylerin Uygulamalarını Göstermek, Deneyler Hakkında Bilgi Ve Uygulama Becerilerinin Gelişmesine Katkıda Bulunmak, Deney Uygulamalarına Yardımcı Olmak.
 • Laboratuvar İzin Belgesi Ve ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi İçerisinde Kullanılan Cihazların Kalibrasyonlarının Yıllık Olarak Veya Gerektiğinde Hemen Kalibrasyon Firmalarına Yaptırılmasının Sağlanması.
 • Laboratuvarda Kullanılan Sarf Malzemelerin Miktarının Kontrol Edilmesi. Eksiklerin Giderilmesi İçin Satınalma Talebinde Bulunulması. Sarf Malzemelerinin Tedarik Edilmesinin Sağlanması.
 • Laboratuvarda Kullanılan Alet ve Cihazların Bakımlarının Ve Arıza Durumunda Arızanın Giderilmesinin Yetkili Servisler Aracılığı İle Giderilmesinin Sağlanması.
 • Laboratuvar Ortamındaki Deneyler Esnasında İş Güvenliği Kurallarının Uygulanmasına Dikkat Etmek, Gerekli Koruyucu Ve Önleyici Önlemlerin Alınmasını Sağlamak.
 • Göreve Yeni Başlayan Personele Laboratuvarda Kullanılan Alet Ve Deneylerle İlgili Eğitimin Verilmesi. Gerekli Kural Ve Prosedürlerin Öğretilmesi. Personelin Yetiştirilmesinin Sağlanması.
 • Kimya, Malzeme Bilgisi ve Nanoteknoloji derslerinin uygulamalarını yapmak, ders ve laborauvarlara öğrenci devamını takip etmek,
 • Bölüm Başkanlığının ve ilgili derslerin öğretim üyelerinin eğitim-öğretim ile ilgili verdiği sınav gözetmenliği, sınav kağıdı çoğaltma, rapor ve ödev okuma gibi görevleri yerine getirmek.

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

Üniversiteler

Çalışma Şekli:

Haftaiçi 08.30 - 18.00

Sosyal / Yan Haklar:

Özel Sağlık Sigortası
Yemekhane
Tam Gün Sağlık Hizmetleri

Çalışan Profili:

Beyaz Yaka: 1000-1499
Mavi Yaka: