Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

40 yılı aşkın bir süredir inşaat sektöründe yer alan AYTEKIN SEROL Müh İnş. A.Ş. birçok başarılı ve özgün projeye imza atmış, konut projeleri dahil özellikli ve hassas askeri ve endüstriyel tesislerin kapsamlı onarım ve inşasında önemli sorumluluklar üstlenmiş ve üstlenmeye devam etmektedir.

Firmamız, gelişen kurumsal yapısı ve genişleyen iş hacmi sebebiyle İncirlik Hava Üssü’nde USAF ve USACE ile devam eden inşaat projelerinde , Adana ve çevresindeki yapsat ve diğer özel inşaat projelerinde  görevlendirilmek üzere Çevre ve İş Güvenliği Sorumlusu aramaktadır.

  • Tercihen Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun,
  • B sınıfı veya üstü İş Sağlığı ve Güvenliği sertifikasına sahip,
  • İyi derecede İngilizce bilen,
  • MS-Office uygulamalarına hakim ,
  • B sınıfı vasıta ehliyetine sahip,
  • Minimum 10 yıl deneyimi olan,                                                                                                      o Toplam 10 yıllık deneyimin minimum 5 yılını şantiyede geçirmiş olmak tercih sebebidir.
  • OSHA sertifikasına sahip olmak tercih sebebidir,
  • Adana ili sınırları içerisinde olmak tercih sebebidir,
  • Erkek adayların askerliğini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

Adayların istenen kriterlere uygunluklarını 3.şahıslardan alınan imzalı dokümanlar (iş bitirmeler, referans mektupları, takdir belgeleri, eğitim sertifikaları vb...) ile belgelemesi beklenmektedir. İnsan kaynakları tarafından istenen belgelerin teslim edilememesi veya geç teslim edilmesi halinde adayların değerlendirmeye alınıp alınmaması AYTEKİN SEROL A.Ş. inisiyatifindedir.

Bu ilan ile toplanacak kişisel verileriniz Veri Sorumlusu Aytekin Serol İnşaat A.Ş. tarafından güvence altındadır ve üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır. İşbu verileriniz, firmamızın kanundan dolayı Veri Sorumlusu sayıldığı hallerde işlenmesine, saklanmasına, aktarılmasına ve mevzuattan kaynaklanan diğer hak ve yükümlülükler çerçevesinde kullanılmasına müsaade ettiğiniz kabul edilmektedir. Veri Politikamızla ilgili ayrıntılı bilgi almak ve kanundan kaynaklı haklarınızı kullanmak için VERBİS'de bakabilirsiniz. Kariyer.net’in kişisel veri politikası ve muameleleri bu bilgilendirme dışındadır.

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

İnşaat

Çalışma Şekli:

Hafta içi 08.30 - 17.30

Haftasonu (Cumartesi) 09.00 - 14.00