Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI


Lojistik sektöründe yepyeni bir akım başlatıyoruz!

Lojistik sektörünün gücüne ve geleceğine inanıyor, satış alanında eğitim alıp bu sektörde yıldız olmak istiyorsan, doğru yerdesin! Hem yerel hem global oyunda bizi oyunun merkezine taşıyacak satış yıldızlarımızı yetiştireceğiz. Satışın her alanında donanımlı yıldız bir ekip ile kendi sınırlarımızı aşacağımız Lojistik sektöründe Satış Takımımızı kurarken, bu takımın bir parçası olmak ister misiniz?

 

  •       Çalışmaya, öğrenmeye hevesliysen, bu uğurda sana eğitmenlik edecek yöneticilerinin etrafında “Öğrendiğim her şey gelecek kumbarama dolsun!” diyorsan hiç durma, hemen bize katıl!

  •       Tüm bölümlerden mezun arkadaşlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz yeter ki İngilizceyi çok iyi derecede konuşabiliyor, yazabiliyor ve okuyabiliyor olun.

  •       Yaşı 25-35 arasındaki arkadaşlarımızın dinamik kariyer yolculuğunun başında olduğunu biliyoruz. Yeniliklere açık, vizyonu geniş kişilerin ekibimizdeki yıldızlar arasında parıldayacağından eminiz.

  •       Teknolojik gelişime kapalı, Excel dosyasına formül yazıp çalıştıramayan arkadaşlarla maalesef yollarımız çabuk ayrılıyor. Teknolojiyi işinin bir parçası olarak gören ekip arkadaşları arıyoruz.

  •        Aktif araç kullanabiliyorsan ve seyahat engelin yoksa çok şanslısın, çünkü seni bekleyen birçok potansiyel müşteri var!

  •        Bankacılık, İlaç, Sigortacılık vb. sektörlerde satış deneyiminiz varsa ve bununla birlikte, satışı hayatın her alanında her anında yaşayabiliyorsan aradığımız adaylardan birisi de sen olabilirsin.

  •       “Ofiste oturan satışçı olmaz, sahada müşterinin yanında olmalıyım, müşterinin ihtiyaçlarını düşünmeliyim, satın almasına yardımcı olmalıyım” diyorsan kesinlikle tanışmalıyız.


  •        Tabi tüm bunların yanında analitik olmak, büyük resmi görebilmek ve global düşünebiliyor olmanın da önemine çok inanıyoruz. Sektörü ve potansiyel pazarları analiz etme konusunda istekliyiz!

  •        Bir işin neden olamayacağını/olmadığını değil de nasıl olacağını veya olması için neler yapman gerektiğini düşünüyorsan, lojistik sektöründe kendini konumlandırıp, “Vay canına!” dedirten güzel işler çıkartmak istiyorsan emeklerini asla göz ardı etmeyiz.


  •        Eğer tüm bunlar seni tanımlıyorsa, hayatının en büyük satışını kapatmak için hemen CV’ni bize iletmelisin.

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri