Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Bir Boyner Holding kuruluşu olan Altınyıldız Tekstil ve Konfeksiyon A.Ş. 1952 yılında faaliyete geçti.  Türk kumaşını dünyaya tanıtan marka olma hedefiyle, ilk ihracatını 1956 yılında gerçekleştirdi. İplik ve kumaş (dokuma, boya, apre) ünitelerini bünyesinde barındıran ve 62.200 m2’lik kapalı alanda faaliyet gösteren Altınyıldız fabrikası, Avrupa’nın yünlü kumaş üretimindeki en büyük entegre tesislerinden biri…

1991 yılında halka açılan Altınyıldız, 1992 yılında Türkiye’de ISO 9001 Kalite Belgesi’ni almaya hak kazanan ilk tekstil kuruluşu oldu.  Ayrıca sektörün gelişmesindeki katkılarından dolayı 1996 yılında Australian Super Fine Wool Growers Association kuruluşuna kabul edilen ilk Türk firmasıydı.

5,5 megavat gücünde kendi Birleşik Isı ve Güç Santrali’ni 1997 yılında kuran Altınyıldız, bu tesisi 2011 yılında Çerkezköy’deki yeni üretim tesisine taşıdı.

Yurt içi yünlü kumaş piyasasında pazar lideri olarak en büyük satış hacmine sahip olan Altınyıldız, yurt dışı satışlarını Amerika, Almanya, Hollanda, Fransa, İngiltere, Rusya, Finlandiya, Avustralya ve İspanya”da bulunan satış temsilcilikleri aracılığıyla gerçekleştiriyor. 

Bugün, yıllık 10.000.000 metre kumaş üretim kapasitesiyle iç pazarın lideri durumunda olan Altınyıldız, 2017 yıl sonu itibari ile yaklaşık 1.000 çalışanı ile ve 70 milyon doları aşan yıllık cirosu ile dünyanın önde gelen yünlü sanayi firmaları arasında yer alıyor.


Fabrikamız Altınyıldız Tekstil ve Konfeksiyon A.Ş’de yetiştirilmek üzere İŞLETME MÜHENDİSİ pozisyonu için çalışma arkadaşı aramaktayız.

  • Üniversitelerin “Tekstil Mühendisliği” bölümünden yeni mezun, 
  • İngilizce bilen, 
  • İletişim kurabilme, kararlılık, analitik düşünme, ekip çalışması yapabilme, inisiyatif kullanabilme, liderlik, organize etme ve koordinasyon, motive etme, temsil yeteneği olan, 
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 
  • Çorlu, Çerkezköy, Kapaklı, Saray bölgesinde ikamet eden ya da edebilecek olan aday başvurularını bekliyoruz. 


Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri