Nestlé Waters Türkiye

Hızlı Tüketim Malları

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1965

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 450-549

Mavi Yaka : 750-999

Web Site

www.nestlewaters.com.tr

Adres

-

Hakkımızda

Nestlé Waters, şişelenmiş su pazarında global bir oyuncu olup, dünyada 35 ülkede 100'den fazla fabrikası, 33.282 çalışanı, 59 global ve lokal su markası ile  faaliyet göstermektedir. Türkiye’ de ise Bursa’ daki üretim tesisi ve ofisleri, İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Adana’ daki bölge satış ofisleri ve dağıtım merkezlerinde yaklaşık 1500 çalışan sayısıyla faaliyet göstermektedir. 

Nestlé Waters Türkiye ise, 1965’de Bursa’da kurulan, perakende ve ev-ofis dağıtımı kanallarında ürünlerinin dağıtımını kendi dağıtım ağı ile yapmakta olan Erikli ile 2006’da gücünü birleştirerek sektördeki liderliğini pekiştirmiştir.

Nestlé Waters olarak işlevlerimizi en iyi şekilde yerine getirilebilmemizde yetenekli insan kaynağımızın, şirketimizin imaj ve itibarını güçlendirerek, iş başarımızda en önemli faktör olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinçle çalışanlarımızın başarılarını desteklemek, mutlu çalışan profili hedefiyle birlikte daha iyi bir geleceğe ulaşabilmek genel politikamızdır.

Ulusal su sektörünün lideri olan ve marka değeri çeşitli ödüllerle desteklenen Nestlé Waters, büyüme hızı, dinamik karar mekanizması ve sunduğu eğitim/kariyer imkanları ile çalışanlarına hedefledikleri bir geleceğin kapısını açmaktadır.
 

www.erikli.com.tr /  www.nestlewaters.com.tr