Mamma Besin Ürünleri Üretim Pazarlama A.Ş.

Sağlık

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

-

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Cumartesi: 09.00 - 14.00

Kuruluş Yılı

2006

Hakkımızda

Şirketimiz 2002 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren metabolik ürünler konusunda piyasadaki ürün yelpazesini genişletmeyi, tıbbi amaçlı bebek mamalarının yanı sıra yan ürünlerle de piyasaya çeşitlilik getirmeyi hedeflemiştir. Bu amaçla da uzun yıllardır yüksek teknolojide beslenme ürünleriyle uzmanlaşmış Almanya ComidaMed firmasının Türkiye distribütörlüğünü almıştır.

İlk olarak fenilketonüri hastaları için Comida PKU A'yı getiren firmamız daha sonra Comida PKU B ve Comida PKU C ile bu alanda ürün çeşitliliğini arttırmıştır. Çok kısa zamanda ürün yelpazesine (MSUD)Akçaağaç Şurubu İdrar hastaları için Comida MSUD B ve Organik Asidemi hastaları için de Comida OAC B'yi katarak yaptığı işi ne kadar ciddiye aldığını ve hedefleri doğrultusunda hızla ilerlemekte ne kadar kararlı olduğunu ortaya koymaktadır.

"Poensgen Düşük Proteinli ve Glutensiz Un" adlı ürünümüz yine Almanya'da alanında uzmanlaşmış Poensgen firmasından getirerek hastalarımızın hizmetine sunmaktayız. Düşük proteinli ve glutensiz undan üreteceğimiz kurabiye,pasta,börek, ekmek gibi unlu mamulleri de en kısa zamanda hastalarımızın sofralarına ulaştırmayı hedefliyoruz.