İBF DOĞAN İNŞAAT

İnşaat

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 19.30

Cumartesi: 09.00 - 19.30

Pazar: 09.00 - 19.30

Kuruluş Yılı

1980

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Mavi Yaka : 50-74

Web Site

www.ibf.com.tr

Adres

-

Hakkımızda

İBF DOĞAN İNŞAAT firması olarak; 35yılık çalışma tecrübemiz ile var olduğumuz inşaat sektöründe; 2000 yılından itibaren elde ettiğimiz başarı grafiği ile bölgemizde ürünleri tercih edilir hale gelen firmamız, anahtar teslimi konut ve işyeri üretmektedir. 2016-2017-2018 yılları için günde ortalama bir adet konut teslimi planlamasını tamamlamış olan şirketimizin merkezi Kayseri’ de olup, muhtelif merkezlerde de iş planlaması yapmaktadır.
 
Amacımız; dünyadaki teknolojik yenilikleri sürekli takip ederek, müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın mutlak memnuniyetini sağlamak,  projelerimizi şirketimize özgün mimari özeliklerde planlamak,  anahtar teslimine kadar katma değerli çözümler sunmak ve satış sonrası destek ve çözüm politikamızla müşterilerimizin yanında olmak istiyoruz. 
 
Konut ve iş yeri sahibi olmak isteyenlere; malzeme, işçilik, proje kalitesi, güvenlik, konfor, doğru fiyat güvencesi ile “iyi bir fikir” sunuyoruz.
 
Arsa sahiplerine; Uygun süre, güvenli ve itibarlı projeler, doğru fiyat sunuyoruz.
İmalat yaptığımız çevreye; saygılı, koruyucu, sosyal fayda ağırlıklı projeleri uyguluyoruz.
 
Çalışanlarımız, güvenlik önlemleri alınmış, sağlıklı ve huzurlu çalışma ortamında çalışarak üretmekteler. Bizim için her çalışanımız bir kıymetli insandır.
Çözüm ortaklarımız ile güvene dayalı, her türlü iktisadi değerlerimizi paylaşarak kaliteli malzemelerle uygun üretim yapıyoruz.
 
Arsa sahipleri, konut sahipleri, çözüm ortaklarımız, üretimde çalışanlarımız olarak sizlerle birlikte, bu beraberliğin proje, üretim, satış, yönetim süreçlerinin bir tarafında yer alarak, sizlere ve güveninize layık olmaya çalışıyoruz.