Eylül Çeviri Danışmanlık ve Yayıncılık Ltd. Şti.

Hizmet, Diğer

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

1992

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 50-74

Web Site

-

Adres

İstanbul :1.Levent , Ataşehir, Kadıköy, Koşuyolu , Ümraniye Ankara İZmir

Hakkımızda

 

Eylül Tercüme Denilince...!

Eylül Tercüme 1992 yılında Kadıköy-Rıhtım ' da kurulmuştur. Kurulduğu bu yıllarda, ilk hedefi olarak tercüme sektörünün ihtiyaçlarını belirlemek ve bu ihtiyaçları gidermek için gerekli altyapı çalışmalarını hazırlamak olmuştur.Zaman içerisinde oluşturduğu hedefler doğrultusunda tercüme sektöründe adını duyurmaya başlayan Eylül Tercüme hedeflerini geliştirmek gereğini hissetmiş ve bu yönde çalışmalarına hız vermiştir.Portföydeki ilerlemeler ile müşteri taleplerine daha sağlıklı ve hızlı cevap vermek için 1995 yılında Avrupa yakasında 1.Levent Ofisini kurmuştur.  Kalitesi ve güvenilirliğinden ödün vermeyerek biriken tecrübeleri ile büyüyen Eylül Tercüme 2000 yılında 4.Levent Ofisi, 2005 yılında da Kadıköy-Altıyol Ofisini açarak farklı noktalarda müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

Eylül Tercüme 2003 yılında ISO 9001 2000 kalite yönetim sistemini alarak  dünya standartlarında yönetim sistemimizi geliştirdik Yapımızı bu standartların gereği değiştirerek 22 Ocak 2004 tarihinde bu belgeyi alan ilk Tercüme Bürosu olduk.

Eylül Tercüme olarak teknolojii'yide takip etmek zorundayız. Bu konuda doğru yatırımlar, doğru hamleler seçmek zorundaydık. Yapacağımız yatırımların hem bizim için hem de mevcut müşterilerimiz için daha verimli ve hızlı sonuçlar doğuracağını biliyorduk.

Bu konuda öncelikle kendi database 'mizde oluşan ihtiyaçlar doğrultusunda Eylül Tercüme İş Akış Otomasyon Sistemini kurduk. Burada ki hedefimiz hem kendi databasemizi güçlendirmek ve takip sistemsizi hızlandırmak bunun yanında da müşterilerimizin sorunlarına daha çabuk çözüm bulmaktır.

Yaptığımız işin hızlı ve sorunsuz olması için tüm bilgisayar sistemlerimiz ve network altyapımız 2005 yılında yenilenmiştir. Bununla birlikte tek noktada birleşim yapılarak EMPr sistemini oluşturduk.

Ofislerimize kurulan dijital santraller sayesinde görüşmek istediğiniz kişi farklı ofisimizde olsa bile zaman kaybetmeden kendisi ile görüşmeniz sağlanmıştır. Kurulan bu VPN altyapısı sayesinde müşterilerimizin gerektiğinde tercümanlarımıza ulaşması çok kısa bir sürede gerçekleşmektedir.

Şu an web sayfamızı yeniliyoruz. Bu kısımda da yenilikler getireceğiz. Online ilan, verdiğiniz tercümelerin durum bilgileri, geçmiş dönemde yaptırdığınız işler gibi bir çok yenilik artık web sayfamızda olacak.Üyelik işlemleri altında bunlardan yararlanabileceğiniz gibi bir çok güncel bilgiye ulaşacak , Forumlar altında her türlü konuda yazı ve fikirlerinizi paylaşabileceksiniz...

%100 Müşteri Memnuniyeti ile çalışan Eylül Tercüme Yaptığı ve yapacağı yatırımlar ile Siz değerli Müşterilerine verdiği önemi belirtmekten gurur duyar.