BT Akademi

Bilişim, Danışmanlık, Eğitim

Adres

-

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.00

Kuruluş Yılı

2005

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.btakademi.com

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yiyecek Yardımı

Hakkımızda

BT Akademi, bilişim sektöründe “değer üreten ve iş hayatında geçerliliği olan öğrenim” eksiğini görerek 2005 yılında kurulmuştur.

Uzman kadrosuyla BT Akademi, en uygun ve yenilikçi teknolojileri kullanarak rekabet avantajı sağlamanıza, yenilikçi çözümler sunarak iş verimi ve karlılığınızı arttırmanıza yardımcı olacak bilişim çözüm ve hizmetlerini sunar. 2005’ten bu yana; 600’den fazla kurum ve bu kurumlarda çalışan 100.000’den fazla profesyonele eğitim ve danışmanlık hizmeti sunan BT Akademi; verdiği kariyer ve sertifikasyon eğitimleri ile bugün çoğu üst düzey yönetici olarak çalışan 50.000’in üzerinde bilişim profesyonelini sektöre kazandırmıştır.

BT Akademi, Kariyer/Sertifikasyon ve Uzmanlık Eğitimlerinin tamamında; sadece birer eğitmen olmayan, aynı zamanda birer akademisyen, yazar, proje yöneticisi, danışman, sektörde aktif görev alan ve alanında uluslararası geçerliliği olan sertifikalara sahip eğitmenlerle hizmet sunmaktadır. Bu yanıyla; gerçek hayat deneyimlerini BT Akademi’yi tercih eden bireylerle paylaşarak, İŞ’e yarayan eğitim hizmeti ile sektörde fark yaratmaktadır.

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden ve Türkiye’nin saygın kurumlarının bilişim projelerine danışmanlık hizmeti veren BT Akademi uzmanları; teknolojiyi henüz geliştirme aşamasındayken kaynağından öğrenerek sektörüne ve müşterilerine sunmaktadır. BT Akademi danışmanları yurtdışı eğitimlerine sıkça katılarak, henüz geliştirme aşamasında olan teknolojiler üzerinde deneyimler kazanmaktadır. Kendi bilgilerini ve uluslararası yetkinliklerini sürekli güncelleyen uzmanlarımız; edindikleri tecrübe ve yeni teknolojileri sektördeki BT uzmanlarına aktarmakta ve onları güncel konularda eğitmektedirler.

Her öğrenci için özel PC imkânı sunan BT Akademi, 800m2 alana kurulmuş ve yaklaşık 500m2 alanı eğitim hizmeti için ayırmıştır. 2009 yılından bu yana, “Microsoft Learning Partner” unvanına sahip olan BT Akademi, aynı zamanda Pearson VUE’nin yetkili sınav merkezidir.

Ülkenin önde gelen global markalarına eğitim veren danışmanlarıyla BT Akademi,

- Yazılım
- Veritabanı ve Raporlama
- İş Çözümleri ve İş Analizi
- Yazılım Mühendisliği Yönetim
- Proje Yönetimi
- Sistem
- Network
- Microsoft Office

alanlarında eğitim hizmeti sunmaktadır.