BİLİMEVİ ADM Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.30

Cumartesi: 10.00 - 17.00

Kuruluş Yılı

2003

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.bilimevi.com

Adres

BİLİMEVİ Merkez Ofis: İstiklal Cad. Mim Han No: 55 Kat 2, Beyoğlu, 34433, İstanbul. Telefon: 0212 244 88 77 Ofis Cep: 0533 813 70 53 Email: info@bilimevi.com

Hakkımızda

Bilimevi, 2003 yılından beri yurtdışına sadece eğitim amaçlı öğrenci gönderen bir yurtdışı eğitim danışmanlığı şirketidir. Amacımız; yurtdışında herhangi bir konuda eğitim almak isteyen öğrencilerin şartlarına ve beklentilerine en uygun eğitimi alacakları seçenekleri belirlemek ve bu seçenekler arasından öğrenci için en doğru olanına sorunsuz katılımını sağlamaktır.

Hizmetlerimiz genel olarak iki başlık altında incelenebilir: Akademik ve genel danışmanlık. Akademik danışmanlık; yurtdışında lise, üniversite, master veya doktora eğitimi almak isteyen öğrencilere sunduğumuz oldukça kapsamlı bir hizmettir. Genel danışmanlık hizmetlerimiz ise; yurtdışında dil eğitimi, sertifika ve diploma programları, yaz okulları, profesyoneller için özel dil eğitimleri ve mesleki eğitimleri kapsamaktadır.

Bilimevi olarak öğrencilerimizin istek ve şartlarına uygun okulların hazırlanıp bunlar arasından en doğru okulun öğrenci ile beraber seçilmesinden, okula başvuru-kayıt-kabul işlemlerine ve vize danışmanlığı dahil öğrencinin programına katılımı için gereken tüm hizmetleri en iyi şekilde verme çabasındayız. Danışmanlık hizmetimiz öğrencinin eğitim alacağı ülkeye gitmesinden sonra da devam etmektedir. Öğrencinin bulunduğu ülkedeki her türlü sorunu ile ilgilenmekte ve çözümü için her türlü desteği ücretsiz olarak vermekteyiz.