4service

Araştırma Hizmetleri

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 350-449

Web Site

https://4service.group/tr/

Adres

Merkez Mahallesi Abide-i Hürriyet Caddesi No:211 Black Out Plaza A Blok Kat: 2 Şişli /İstanbul

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemek Kartı
  • Prim

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

2001

Hakkımızda

Hakkımızda

4Service Holding GmbH, genel merkezi Avusturya’nın Viyana şehrinde bulunan uluslararası bir araştırma şirketidir.

2001 yılında kurulan 4Service, markalara müşterileri ile aralarındaki iletişimi etkinleştirmeye, böylelikle müşteri memnuniyeti ve sadakatini artırmaya yönelik araştırma ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. İngilizce orijinal okunuşuyla “for service” teriminden türetilen 4Service’in ismi tesadüfen seçilmemiştir. 4Service ismi; markaların hizmetlerini ve ürünlerini satın alan, tüketen ya da bunun dışında bir şekilde faaliyetleriyle etkileşime giren insanların aynı zamanda o markanın bir elçisi olmasını teşvik etmek üzere en yüksek kalitede müşteri hizmetleri sunulmasını sağlama misyonuna atfedilmiştir.

Bu misyon doğrultusunda sunduğu hizmetleri dünya çapında yaygınlaştıran 4Service, Viyana’dan sonra ilk ve en büyük yurtdışı operasyon merkezini Ukrayna Kiev’de açmıştır. Gizli müşteri hizmetlerinin dünyada önde gelen sağlayıcısı olarak 4Service’in Kiev açılımı, daha sonra 52 ülkeye yayılacak yurtdışı açılımlarının başlangıcıydı. 4Service halen bütün müşteri deneyimi zincirini (CX) analiz etmeye ve geliştirmeye yönelik bütüncül bir yaklaşımla 52 ülkede faaliyetlerini sürdürüyor.

 

Hedefimiz

 

Müşterilerimize hizmet kalitelerini ve müşteri ilişkilerini geliştirmeleri için gereken altyapıyı sağlarken, hata kabul etmeyen günümüz piyasa koşullarının gerisinde kalmamalarını ve finansal kayıp risklerini en aza indirgemelerini mümkün kılıyoruz.

Ticari faaliyetler ile müşteri arasında karşılıklı anlayışa dayalı köprüler kuruyor ve iletişimin önündeki tüm engelleri kaldırıyoruz. Genel piyasa durumunu ve buna göre markaların konumlanmalarını değerlendirmenin yanı sıra çok daha karmaşık görevler için müşterilerimizin aradığı cevapları bulmalarına yardımcı oluyoruz.

 

Misyonumuz

 

Müşterilerimize sağlam bir temel oluşturmak ve hizmet kalitesine dayalı büyümelerini sağlamak. Hem müşterilerinin hem de çalışanlarının sadakatini geliştirmek ve bu yolla kârlılıklarını artırmalarına destek olmaktır!